CNC sériové obrábění

CNC sériové obrábění

 

CNC obrobna

Naše obráběcí dílna disponuje tříosými i pětiosými CNC stroji. Naši lidé mají velké zkušenosti s přesným obráběním a obráběním strojních dílů - čepů, hřídelí, lůžek, pojezdů, ale i tvarových součástí do lisoven nebo sléváren jako jsou ostřihové formy.

Možnosti obrábění: 

  • 5ti osé obrábění až do průměru 1,5 m, 
  • čtyřosé obrábění do rozměru 4x1 m,
  • tříosé obrábění do rozměru 4x1 m nebo 1,2x1,2 m.

Máme vlastní konstrukční kancelář, proto vám můžeme nabídnout také vývoj a návrh dílů v CAD/CAM. Díky našim strojním kapacitám a širokému portfoliu technologií vám zajistíme precizní výrobu s rychlým termínem dodání.

5ti osé obrábění

5ti osé CNC

S využitím všech našich technologií zvládneme i ty nejsložitější díly, které zahrnují nejen obrábění, ale i svařování či kompletaci.

Pro slévárny

Vyrábíme náhradní díly pro formy dle výkresové dokumentace. Jsme schopni případně poškozenou nebo prasklou formu svařit a přefrézovat.

Pro lisovny

Vyrábíme náhradní díly pro nebo ostřihovací a stříhací lisy jako jsou vyhazovače nebo střížníky.

Lůžka a přípravky

Frézování tvarových součástí provádíme nejen z kovů. Často využíváme plast nebo modelářské hmoty. Případně jsme schopni vytvořit i epoxidovou formu dle předlohy a následně přefrézovat na přesný nebo požadovaný rozměr.

Sériové obrábění na CNC: 

Jsme odborníci v oboru sériového obrábění na CNC s důrazem na větší obrobky, obráběné svařence a kombinace laserem řezaných a obráběných dílů. Naše společnost má bohaté zkušenosti s těmito náročnými procesy v průmyslové výrobě. Díky moderním technologiím a robotické automatizaci jsme schopni zajistit kvalitní a efektivní výrobu za konkurenceschopné ceny. Spolupracujeme s řadou průmyslových odvětví a jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Robotická výměna obrobku

Jedním z klíčových prvků sériového obrábění na CNC je robotická výměna obrobku. Moderní CNC stroje jsou vybaveny sofistikovanými robotickými systémy, které umožňují rychlou a automatizovanou výměnu obrobku. To znamená, že stroje mohou pracovat nepřetržitě bez zbytečných přestávek a ztrát času.

Robotická inspekce výrobků: Kontrola kvality na nejvyšší úrovni

Pro dosažení vyšší kvality výrobků je klíčová robotická inspekce, která umožňuje detailní kontrolu výrobků jak měrovou tak fotografickou s vysokým rozlišením a schopností rozlišit výrobní vady. Moderní kamerové systémy jsou vybaveny technologiemi, které dokážou provádět precizní měření a kontroly.

Robotická inspekce zajišťuje, že každý výrobek splňuje přesné specifikace a normy. Pokud je zjištěna nějaká odchylka, informace jsou okamžitě předávány IS.

Hlídání kvality obrobků: Klíčový prvek sériového obrábění

Hlídání kvality výrobků je klíčovým prvkem sériového obrábění na CNC. Díky robotické inspekci a sofistikovaným řídicím a metrologickým systémům můžeme zaručit, že každý výrobek splňuje nejvyšší standardy a požadavky. To zajišťuje konzistentní a spolehlivou kvalitu výrobků, což je klíčové pro spokojenost zákazníků a udržení konkurenční výhody.

Kooperace obrábění

Finální díly dodáváme včetně požadovaných povrchových úprav (zinkování, černění, lakování) a zušlechtění (kalení, nitridace, cementace). S ohledem na občasné potřeby rádi navážeme spolupráci s dalšími obrobnami, které nám pomohou při našem nedostatku kapacit a obráceně.

Díly vám doručíme vlastní dopravou, externích spedičních služeb využíváme pouze u větších objemů či rozměrů.

 

Jak s námi probíhá spolupráce

Do 2 dnů od zaslání výkresové dokumentace a vyjasnění všech technických detailů Vám zašleme cenovou nabídku.
Pokud nemáte výkresovou dokumentaci, rádi s vámi probereme možnost jejího vyhotovení.
Po objednání a dodání potřebných podkladů Vám výrobky v dohodnutém termínu dodáme.