Svařování

Svařování

 

Svařovna

Naše svařovna disponuje robotickými i ručními pracovišti a využívá technologií CMT, MIG / MAG, TIG a bodové svařování. Vyrobíme svařence ze všech svařitelných materiálů až do hmotnosti 5 tun a maximální velikosti 4,5 x 4 metru.

  • Máme vlastní konstrukční kancelář, proto vám můžeme nabídnout také vývoj a návrh dílů v CAD/CAM.

  • Díky našim strojním kapacitám a širokému portfoliu technologií vám zajistíme precizní výrobu s rychlým termínem dodání.

  • Jsme jediným certifikovaným partnerem firmy FRONIUS v ČR a disponujeme nejnovějšími technologiemi pro CMT svařování. Více o svařování CMT

  • Výrobu zajišťujeme svařováním MIG TIG a bodovým svařováním

  • Sériovou výrobu zajiští naše robotické svařování. Svařování robotem realizujeme díly až do velkosti 2x3m. Zároveň jsme schopni Vám pracoviště svařování robotem dodat na míru pomocí sesterské společnosti machine robotics.

  • Kromě svařování jsme schopni realizovat současně i montáž a instalaci sestav a podsestav produktů.

  • Pokud hledáte malosériovou, sériovou či kusovou výrobu, jsme ten pravý partner pro vás.

  • Díly vám doručíme vlastní dopravou, externích spedičních služeb využíváme pouze u větších objemů či rozměrů.

Svařování nerezu

Nerezové nádrže 

Vyrábíme nerezové nádrže včetně vík, přírub a servisních otvorů. Pro všechny naše produkty jsme schopni zajistit i nadrozměrnou dopravu nebo realizovat zkoušku těsnosti nebo tlakové zkoušky pro nádrže.

Nerezové vany

Nerezové vany vyrábíme velkých rozměrů a různých tvarů dle požadavků zákazníka včetně možnosti přepadů, filtrů a výpustních přírub. Jsme schopni zajistit příp. i statický posudek na umístění vany v exteriéru. Dokážeme splnit i vizuální požadavky pro nerezový bazén

Výroba kontejnerů

Máme řadu zkušeností s výrobou kontejnerů včetně kontejnerů opatřená víky, manipulačními prvky nebo servisními přístupy jako je žebřík. Kovové kontejnery určené pro odpady je možné použít i ve spojitosti i s naším dalším sortimentem – dopravníky pro odpadové hospodářství. Kontejnér může být opatřen těsnou vanou např. pro manipulaci s kaly nebo jako velkoobjemové kontejnery na olej. Výroba velkoobjemových kontejnerů je naší dovedností.

Kovové přepravní palety

Výroba přepravních palet do automotive pro režimy JIT a JIS. Máme řadu zkušeností s uložením pohledových dílů do palet (zamezení otlačení nebo poškrábání) nebo požadavky pro odolnost v náročných podmínkách manipulace nebo skladování. Přepravní palety JIS JIT jsme schopni opatřit rychlootevíracími víky (např. přepravníky s roletou), fixačními mechanismy nebo jako přepravníky do vláčků – opatřeny vysoce odolnými kolečky, tažnými ojnicemi a oky. Přepravníky na díly jsme schopni vyrábět kusově i sériově.

Svařované konstrukce

Svařované ocelové konstrukce 

Výroba ocelových konstrukcí je prováděna dle dokumentace nebo dle specifikace zákazníka. Nosné ocelové konstrukce doplníme o statický posudek, který jsme schopni zajistit v případě, že jej nemáte. Zárověň pro další opracování (jako např. obrábění) nebo velké tepelné namáhání zajišťujeme žíhání, které zajistí rozměrovou stálost výrobku. Jsme schopni zajistit výkresovou dokumentaci s konzultací optimálního technologického postupu, dopravu i instalaci.

Výroba podest a skladovacích plošin

Pomocí všech výše zmíněných technologií navrhujeme a realizujeme skladovací plošiny nebo podesty do průmyslu. Realizujeme i podesty pro velké zátěže včetně statických posudků. Dle potřeb lze realizovat i mobilní skladovací plošiny.

Lakovací stojany a nosiče

Pro lakovny vyrábíme nosiče pro navěšení výrobků. Dle získaných zkušeností navrhujeme stojany bez kapes, ve kterých by se mohla držet barva, zároveň realizujeme výrobu pomocí postupů, které zajištují tvarovou stálost i při čištění od nánosů laku.

Svařované hliníkové konstrukce

Výroba hlíkíkových konstrukcí probíhá dle specifických technologických postupů s předehřevem. Namáháné sváry kontrolujeme nedestruktivními zkouškami. Pro hliníkové svařence můžeme zajistit eloxový povrch, tak aby svařence byly korozivzdorné.

Zámečnické práce

Výroba kovových plotů a bran

Dle požadavků zákazníka vyrobíme originální brány a ploty vhodné i do průmyslu, včetně možnosti kombinace spojení více druhů kovů a včetně povrchových úprav jako je žárové zinkování, lakování práškovými barvami nebo epoxidové nátěry.

Výroba ocelových schodů

Máme zkušenosti hlavně s průmyslovými schodišťi a dokážeme je navrhnout i na splnění legislativních požadavků. Vyrábíme i žebříková shodiště nebo servisní lávky a žebříky s ochraným košem.

Jak s námi probíhá spolupráce

Do 2 dnů od zaslání výkresové dokumentace a vyjasnění všech technických detailů Vám zašleme cenovou nabídku.
Pokud nemáte výkresovou dokumentaci, rádi s vámi probereme možnost jejího vyhotovení.
Po objednání a dodání potřebných podkladů Vám výrobky v dohodnutém termínu dodáme.