Robotické řezání laserem

Robotické řezání laserem

 

Sériové laserové řezání

Naše šestiosé robotické laserové pracoviště je vybaveno vláknovým (fiber) laserem o výkonu 2kW. Dokážeme řezat a dodat díly plošné i tvarové do maximální síly materiálu 5 mm.

  • Máme vlastní konstrukční kancelář, proto vám můžeme nabídnout také vývoj a návrh dílů v CAD/CAM 
  • Naše strojní kapacity a široké portfolio technologií vám zajistí precizní výrobu a rychlý termín dodání
  • Finální díly dodáváme včetně požadovaných povrchových úprav (zinkování, černění, lakování) a zušlechtění (kalení, nitridace, cementace).
  • Díly vám doručíme vlastní dopravou, externích spedičních služeb využíváme pouze u větších objemů či rozměrů.

3D laserové řezání tvarových dílů

Naše společnost je vybavena moderními laserovými technologiemi a robotickými systémy, které nám umožňují přesné a rychlé řezání tvarových dílů pro různá průmyslová odvětví. Bez ohledu na velikost série, jsme schopni flexibilně reagovat na požadavky našich zákazníků.

Díky využití robotické automatizace dokážeme řezat i složité tvary s vysokou přesností a opakovatelností, což nám umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků. Naši odborníci jsou zkušení a pečlivě pracují na každém projektu, aby splnili požadavky a přání našich zákazníků.

Naše služby laserového řezání robotem ve 3D prostoru jsou ideální volbou pro všechny, kdo hledají efektivní a přesné řešení pro výrobu tvarových dílů, ať už se jedná o malé nebo velké série. S naším moderním vybavením a zkušeným týmem jsme připraveni přijmout i ty nejnáročnější projekty a zajistit vám kvalitní a spolehlivé výsledky.

Laserování svařenců

Technologie robotického řezání nám umožňuje vypálit otvory a díry až na samotném svařenci, což je mnoha případech přesnější metoda než řezání otvorů do výpalků. S využitím všech našich technologií zvládneme i ty nejsložitější díly, které zahrnují nejen řezání laserem, ale i obrábění, svařování či kompletaci. Řezání laserem je především produktivní pro následné svařování, kde je možné předem vyřezat zkosení pro kořen svaru nebo různé pomocné tvary pro uchycení svařence. Pro efektivní svařování jsou polotovary řezané laserem nezbytnou součástí.

Řezání tvarových otvorů

Vypálení různých tvarů nejen do svařované sestavy je možné opět díky robotickému řezání. Může se jednat o kovové výlisky, výkovky a jiné kovové díly.

Robotická inspekce výrobků: Kontrola kvality na nejvyšší úrovni

Pro dosažení vyšší kvality výrobků je klíčová robotická inspekce, která umožňuje detailní kontrolu výrobků po vypálení. Robotická inspekce zajišťuje, že každý výrobek splňuje přesné specifikace a normy. Pokud je zjištěna nějaká odchylka, stroj dokáže automaticky informovat systém výroby a zajistit, aby každý výrobek byl naprosto dokonalý.

Jak s námi probíhá spolupráce

Do 2 dnů od zaslání výkresové dokumentace a vyjasnění všech technických detailů Vám zašleme cenovou nabídku.
Pokud nemáte výkresovou dokumentaci, rádi s vámi probereme možnost jejího vyhotovení.
Po objednání a dodání potřebných podkladů Vám výrobky v dohodnutém termínu dodáme.